Etiketler

, , , , , , , , , , , ,

Yılbaşında hediye verme telaşını keyifli bir senaryo ile reklam filmine dönüştüren Boyner’in bu seneki reklam yüzü “Kiralık Aşk” dizisiyle dikkat çeken başarılı oyuncu Elçin Sangu oldu. Güzelliği ve tarzıyla Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen isimlerinin başında gelen ünlü oyuncu Elçin Sangu reklam filminin yayınlanması ardından sosyal medyada da oldukça olumlu tepkiler aldı. Taşıdığı yenilikçilikle müşterilerine daima heyecan verici sürprizler sunan Boyner, bu reklam filminde de enerji temasını ön planda tutmayı başarmış durumda.

boy91

Ünlü oyuncu, reklam filminde Boyner hediye paketinin içinde karşımıza çıkıyor. Sangu, yeni yılda alacağımız hediyelere vermemiz gereken tepkileri, oldukça eğlenceli bir şekilde paylaşıyor ve imdadımıza yetişiyor. Reklam filminde Boyner’in renkli dünyasına yolculuğa çıkıyor. Parfüm, eldiven, atkı gibi giyim ve aksesuar ürünlerindeki çeşitliliğine de vurgu yapılıyor. “Aradığınız her şey burada” mesajının açıkça verildiği dikkat çekiyor. Sangu, reklam yüzü olmasının yanı sıra Boyner’in görücüye çıkardığı yeni markaları için de kataloglarda da bol bol yer alacak.

boy92

Genel olarak bakmamız gerekirse geçmişte reklam yüzü olan Ece Sükan’ın Boyner online sayfasında “Ece Sükan’la Stil Önerileri”  ve reklam filmiyle de başarılı olduğunu görmüştük. Son reklam filmiyle Boyner’in reklam yüzü seçme konusunda ne kadar başarılı olduğunu tekrar görmüş olduk. Şimdi sizleri bu keyifli reklam filmiyle baş başa bırakıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=cxituLshHMQ

YAZARLAR

Dilan İPAR

M.Ece KİLİÇLİOĞLU

M.Ali MERMERTAŞ

Güliz AĞAOĞLU

Ali SAYGEL

Sabanur KAN

Kaynakça:(Erişim tarihi:25.12.2016)

http://www.trendus.com/fotograf/elcin-sangu-boynerin-yeni-yuzu-oldu-2192

http://www.trendus.com/elcin-sangu-boynerin-yeni-yuzu-oldu-114

https://www.marketingturkiye.com.tr/kampanyalar/boynerden-yilbasi-hediyesi-kabul-etme-tuyolari/

Editör:

Onur Sevinç

 

 

 

 

Reklamlar