Etiketler

, , , , , , , , , , , ,

Sanatçı Seyfi Dursunoğlu, ‘Huysuz Virjin’ karakteri ile uzun bir aradan sonra Maylo reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Kurulduğu 2008 yılından bu yana temizlik kağıdı sektöründe önemli bir yer edinen Lila Kağıt’ın orta segment markası Maylo’nun, ‘Huysuz Virjin’in  dobra tarzıyla bir araya geldiği reklam kampanyası, Nisan ayı içinde ekranlarda !..

Kağıt sektöründeki ilk sosyal sorumluk projesini gerçekleştiren Maylo 2010 yılı Kasım ayından itibaren ürünlerinin satışından elde edilen gelirin bir kısmını Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı’na aktarıyor. Eğitimin, gelecek nesillerin en büyük güvencesi olduğuna inanan marka, bugüne kadar 7500’den fazla çocuğunun eğitimine katkıda bulundu.

Maylo tuvalet kağıdı uzun yıllardır varmış ama ne yalan söyleyeyim reklam kampanyasından önce hiç adını, sanını duymamıştım. Huysuz Virjin’in çok ünlü bir markanın ya da bir bankanın reklam yüzü olma hayali varken tuvalet kağıdı reklamında oynaması, bu nedenle kendiyle dalga geçmesi de çok güzel olmuş. Kampanyada rakiplerinden çok farklı bir yöntem denemişler. Soru cevap şeklinde yaptıkları kısa reklamda ”En ucuz musunuz? Ucuz ama en ucuz değiliz. En kaliteli misiniz? Çok kaliteli ama en diyemeyiz.” sözleri “abartmaya gerek yok işinize yararız” gibi doğrudan verdiği mütevazi mesajla satışlarını artıracak gibi görünüyor.

maylo81

Bu komik ve samimi reklam filmlerinden bazılarını izlemek isteyen arkadaşlarım aşağıdaki linkleri inceleyebilirler
https://www.youtube.com/watch?v=5WsP4JNAWo4

https://www.youtube.com/watch?v=_VRf3HaChHA

https://www.youtube.com/watch?v=Ecv-YrawFCw

Yazar:

Evrim Özcan

Kaynakça:

https://www.benimfrekansim.com/maylo-huysuz-virjin-reklam-filmi-tuvalet-kagidi/

http://bigumigu.com/haber/huysuz-virjin-maylo-icin-kamera-karsisina-gecti/

Reklamlar