Etiketler

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gelişen ve değişen dünyada tek bir alanda ilerlemek sizi firma olarak risklere sürükleyebilir. Sosyal sorumluluk, sanat, kültür ve spor konularında da kendinizi eğitebilmeli bu alanlarda kendinize yer bulabilmelisiniz.

Günümüz dünyasında sporun insanların hayatlarında ki yeri yatsınamaz bir noktaya geldi. Spor her alanda karşımıza çıkmaktadır.  Günümüz dünyasında ise tenis sporu artık bir idol halini almış herkesin dikkatini çekmeye başlamıştır. Bu nokta da dünya tenis ortağı BNP PARİBAS Türkiye’de ise TEB Bankası karşımıza çıkmaktadır.

Dünya’da ve Türkiye’de tenisin büyük bir izleyici kitlesi oluşmaktadır. Bu noktada Türkiye’de tenisin sponsorluğunu yapan banka olarak ‘TEB’ bankası öne çıkmaktadır. TEB bankası şimdiye kadar gerçekleştirdiği bir çok turnuva ile beraber Türkiye’den bir çok oyuncuyu dünyaya tanıtmış dünyaca ünlü tenisçileri ise ülkemize getirmiştir. TEB Tenis Kulübünü  kurarak Türkiye’de büyüklere ve küçüklere tenis kurları ve alanları açarak tenisi sevdirmeyi amaçlamıştır.En büyük ses getiren turnuvası ise 2016 yılı mayıs ayında gerçekleşen TEB BNP PARİPAS İSTANBUL CUP olmuştur. Burada iki Türk tenisçi çiftlerde İpek Soylu teklerde ise Çağla Büyükakçay olmuştur.

Stratejik ortakları BNP Paribas dünya tenisinin gelişmesinin en önemli destekçilerinden biri olma özelliğini 40 yılı aşkın süredir sürdürüyor. TEB  dünya tenisinin bir numaralı destekçisi BNPPARİBAS ile  bu gücü ve deneyimini, Türkiye’de “TEB eşittir tenis” algısı yaratmak için kullanıp ve tenise odaklanmıştır.

Spor konusunda Tükiye’de akla gelen ilk firmalardan olan Teb bankalar arasında da diğer firmalar arasında da sıyrılmış bir vaziyette. Bir banka gözüyle bakılmasından çok tenise olan ortaklığı göz önünde.

Şu ana kadar yapılmış olan TEB VE BNP PARİBAS ORTAKLIĞI ile yapılan turnuvular

TEB BNP Paribas WTA Championchips 2011-2012-2013

TEB BNP Paribas İstanbul Cup 13-20 Temmuz 201

TEB BNP Paribasİstanbul Cup 20-26 Temmuz 2015

TEB BNP Paribas İstanbul Open 27 Nisan-3 Mayıs 2015

TEB BNP PARİBAS İSTANBUL CUP 2016 mayıs ayı

TEB İZMİR CUP Eylül ayı 2016

Yazarlar:

Alican GÖRÜLDÜ

Bahar DENİZ

Gizem DOĞAN

Ahmet Küntay DUYAR

Derya Eda ÖZBEY

Kaynakça:

Reklamlar